+38 (032) 223-20-22; +38 (098) 644-22-22;
м. Львів, вул Стрийська 338
пн-пн 9:00-18:00; сб 9:00-14:00

Тонування автомобільного скла

Тонування – це покриття автоскла спеціальними плівками, зробленими, як правило, на основі бронзи, титану, міді, нержавіючої сталі й т.п. Насамперед, що можна відзначити, це зовнішній вигляд. Адже будь-яка машина, навіть зовім недорогої марки, буде дивитися набагато краще й розкішніше, затонувавши вікна, вона набуде нового образу, стилю. Але справа навіть не в зовнішній красі. Тонування скла є також багатофункціональним елементом.
По-перше, це психологічний фактор – свого роду захист від цікавих очей. Погодьтеся, що це не маловажно для відчуття повного комфорту. По-друге, тонування – це відмінний захист від сонячних променів, як для власника, так і для самої машини. Плівка втримує проникнення сонячних променів, тим самим сонячний блиск уже не буде вас так засліплювати, коли ви перебуваєте усередині автомобіля, що, безумовно, є сприятливим для зору. Також ця плівка запобігає передчасному старінню автомобіля (вигоряння салону, захищає панелі керування і так далі), знову ж запобігаючи проникненню сонячних променів усередину.
Взимку тоновані скла, у порівнянні зі звичайними, краще втримують тепло усередині машини. Крім того, вони більше стійкі до механічних ушкоджень, але ж відомо, що найвразливіша частина автомобіля. При сильному ударі, максимум, що може зробити скло, покрите гарною якісною плівкою, так це потріскатися, але не розсипатися на купу гострих осколків. Всім відомо, що у випадку аварії можна не стільки постраждати від самого удару, скільки від гострого скла. Тому краще заздалегідь подбати про запобіжні заходи.
Ми здійснюємо тонування як іномарок, так і вітчизняних автомобілів. У нас представлені плівки різних цін, та найширший діапазон асортименту.

Наведемо ряд переваг, які надають можливість витримувати серйозну конкуренцію на ринку тонування:

  • висока якість пропонованої продукції
  • наявність всіх необхідних сертифікатів
  • якість плівки гарантовано стандартом ISO 9001
  • широкий асортимент продукції, що задовольняє ваші смаки
  • якісне виконання робіт
  • гарантія на виконані роботи
  • всі наші фахівці мають професійний рівень підготовки і багаторічний досвід роботи

Для отримання детальнішої інформації щодо вартості скла та монтажу звертатися за телефонами у Львові (032) 223-20-22, (032) 227-08-76, (032) 227-05-22