г. Львов, ул Стрийская 338
Пн-Пт 9:00-18:00; Сб 9:00-14:00

Замена ветрового стекла на более современные аналоги

Дуже часто, якщо необхідний ремонт автомобільного скла, виникає питання щодо його заміни на більш сучасні аналоги. В якості одного з показових прикладів можна привести шумопоглинаюче автоскло. У чому ж його секрет?

Технологія шумопоглинання, яка використовується при створенні цього виду триплекса, дуже схожа на ту, що використовується під час виробництва більшості сучасних віконних склопакетів. Простіше кажучи, між верхнім і нижнім шаром скла автомобіля прокладається тонка шумопоглинаюча плівка. Акустичні характеристики при цьому істотно підвищуються, тоді як ані вага, ані товщина скла не збільшується. Так, на прозорості наявність шумопоглинаючої плівки також ніяк не відображається.

У чому відмінності шумопоглинаючого автомобільного скла від звичайного?
Акустичне скло перешкоджає проникненню до салону машини сторонніх звуків. Якщо говорити технічною мовою, воно ефективно блокує звукові хвилі. До речі, вибір автомобільного скла з шумопоглинанням якраз залежить від типу та довжини цих хвиль.

Виходить, що при бажанні купити автоскло є сенс зупинити свій вибір на шумопоглинаючому триплексі. До речі, до базової комплектації більшості сучасних авто такий тип скла вже входить.


Обратная связь