г. Львов, ул Стрийская 338
пн-пн 9:00-18:00; сб 9:00-14:00

Замена стекла Блог Трещины на лобовом стекле

Марка авто Блог
Модель авто Трещины на лобовом стекле

Тріщини на лобовому склі мають властивість рости. Це відбувається через навантаження на скло і його деформації. Для зупинки тріщини її кінець засверлюють, знімаючи область напруги.

Утворилася тріщина на склі?
Камінь зробив «скол»?
Після прогріву салону тріснуло скло?
Ми вже чекаємо Вас і готові допомогти!

Ми займаємося професійним ремонтом автоскла. Ремонт сколів на лобовому склі і зупинка тріщин виконуються за сучасними технологіями з використанням новітніх, сучасних витратних матеріалів та обладнання. У ряді випадків ремонт лобового скла є економічно доцільніше ніж заміна скла, до того сам процес ремонту вимагає набагато менше часу.

Знайома всім картина: стоїть гарна погода, ви їдете на дорогому і доглянутому автомобілі по широкому шосе. У вас прекрасний настрій і здається нічого не може його затьмарити. Але раптом звідки не візьмись з’явився .. хотілося сказати погане слово .. Шумахер, який дуже жваво обійшов вас по правому узбіччі .. І раптом різке, як постріл клацання по склу. І на склі, тільки що ідеально чистому і прозорому з’являється зрадницький скол, прямо перед очима, і перетворюється в швидко зростаючу тріщину, яка, як вам здається повзе тільки від одного вашого погляду.

Тоді ви згадуєте всіх родичів аж до сьомого коліна Шумахера, дорожників та природно наш уряд, який дуже дбає про наш народ.

З легкої панікою ви згадуєте адресу найближчого автосервісу і з усім знайомим словосполученням на устах на повних парах летите в майстерню. Зіткнувшись з пошкодженням скла, вам треба буде розв’язати, як ремонтувати це пошкодження.

Вибір, скажімо, не великий: це ремонт автоскла або його заміна. Досить часто можна почути таке твердження, що відремонтоване скло буде виглядати краще, ніж нове, а місце ушкодження зовсім не помітним. НЕ ВІРТЕ! Правда дещо інша, і ось кілька варіантів, як і що можна зробити в разі пошкодження скла. Майстер по ремонту автоскла може зробити так, що пошкодження буде майже не помітним, що скол на склі більше не буде збільшуватися і тріщина не буде рости. Хороший майстер відремонтує скло так, що зона пошкодження не буде блікувати на сонці.

Для ремонту таких пошкоджень застосовується спеціальний полімер, який має високу проникаючу здатність, заповнює тріщину або відкол і затвердіваючи під ультрафіолетом міцно склеює краї тріщини. Але на жаль досить легко можна буде помітити місце пошкодження. Але чому ж не можна відремонтувати пошкодження так, щоб не було його помітно? Фахівці стверджують, що навіть якщо тріщина свіжа (тобто в неї не потрапив бруд або хімія) забирається приблизно на 70%. Але на щастя це не впливає на міцність відремонтованої тріщини або відколу. Дрібні частинки бруду, пилу або потрапивша в пошкодження хімія (мийка або користування омивачем) впливають на зовнішній вигляд і прозорість пошкодження, також залишене в пошкодженні повітря буде давати відблиск на сонці. Якщо тріщина має багато гострих кутів, її теж буде більше видно, ніж пряму. Іноді пошкодження настільки серйозне, що просто не підлягає ремонту і вам потрібно в першу чергу просто проконсультуватися з фахівцем. Чим швидше Ви звернетеся до фахівця, тим вище ймовірність того, що вам якісніше відремонтують скло, або ви прийдете до думки, що пора потурбуватися про заміну лобового скла на нове.


Обратная связь