г. Львов, ул Стрийская 338
Пн-Пт 9:00-18:00; Сб 9:00-14:00

Как выбрать правильно ветровое стекло? Какие производители и чем они отличаются? Можно ли ставить китайские окна?

Ринок представляє великий вибір запчастин від світових брендів для вашого автомобіля. Виробництвом займаються такі компанії, як Sekurit, Pilkington, PPG Industries та інші. Для того, щоб автоскло у Львові слугувало вам довгий час, потрібно правильно його обирати.
Як обрати правильно вітрове скло?
Під час покупки звертайте увагу на всі фактори, що можуть вплинути на якість лобового скла.
1. Не економте на цій покупці. Якщо ви придбаєте неякісну продукцію, то потрібно буде постійно витрачати кошти на ремонт автомобільного скла. Обов’язково огляньте наступну покупку. Скло повинно бути прозорим, без дефектів.
2. Купити автоскло краще в сертифікованих магазинах, а не в підвальних приміщеннях. Тому перевіряйте наявність чорного маркування на склі. В ньому міститься інформація про виробника, дата виготовлення, тип продукції.
3. Китайське вітрове скло, на сьогоднішній день теж можна обирати якщо це скло таких провідних фірм як Fuyao Glass, Xinyi Group (XYG)
Промислова компанія Fuyao Glass володіє 4 заводами та продукує орієнтовно 5 млн. комплектів вікон в рік.
Xinyi Group (XYG) – це один з найкрупніших китайських виробників вікон. За рік завод виготовляє понад 2 млн.од. автомобільного скла. Вся продукція відповідає вимогам ISO-TS.
Основними споживачами встановлення вікон Fuyao автоскло на автомобілі являються відомі автоконцерни, такі як SAAB, SEAT, HYUNDAI, DADI, VOLVO, RENAULT, LIFAN, PORSCHE, PEUGEOT, SUZUKI, JAGUAR, SKODA, DAEWOO, Audi, Mazda, Citroen, Volkswagen, Honda, Toyota, Isuzu. Цей факт підтверджує високу якість і надійність даної китайської продукції.
4. Наша компанія зможе підібрати професійно для вашого автомобіля автоскло або усунути дефекти, отримані у разі відколу або тріщин.


Обратная связь