м. Львів, вул Стрийська 338
Пн-Пт 9:00-18:00; Сб 9:00-14:00

Ремонт сколів та тріщин

Ремонт сколів та тріщин

Майстри вибирають технологію ремонту автомобільного скла з урахуванням характеру пошкодження. Якщо були виявлені суттєві сколи та тріщини, необхідно проводити цілий комплекс процедур для їх усунення.

КРОК 1

Підготовка транспортного засобу: огляд дефектів, оцінка майбутніх завдань, очищення скла та виявлених тріщин від бруду та пилу.

КРОК 2

Свердління пошкоджених зон із видаленням залишків уламків. Монтаж мосту із захисною колбою над просвердленою ділянкою.

КРОК 3

За допомогою вакууму висмоктується повітря із тріщини на поверхні скла з метою заповнення її полімером.

КРОК 4

Пошкоджена ділянка закривається світло пропускною плівкою, а потім це місце опромінюється ультрафіолетом, що дозволяє затвердіти полімеру.

КРОК 5

Зняття світло пропускної плівки та усунення залишків засохлого полімеру.

КРОК 6

Полірування зони, де було відремонтовано тріщину (скол), нанесення захисного покриття.

Які ушкодження ми ремонтуємо

Скол на лобовому автосклі

Сколи на склінні з'являються внаслідок контакту з гравієм, дрібним камінням та іншими сторонніми об'єктами. Навіть якщо спочатку дефект непомітний, він може стати причиною появи тріщини на склі автомобіля. Щоб зберегти бюджет, варто розпочати своєчасний ремонт пошкодження.

Тріщина на лобовому склі

Причинами виникнення тріщин лобового скла можуть стати температурні перепади, коли в зимовий період салон різко нагрівають зсередини. Також такі дефекти виникають через конструктивні особливості транспортного засобу в ділянках підігріву очисників скла. Найбільш поширеною причиною є скол на склі.

Розгалужена тріщина (павутинка)

Це найбільш трудомісткий процес ремонту, що передбачає початкову зупинку розповсюдження тріщин та максимально якісний ремонт початкової зони пошкодження. У деяких ситуаціях ремонт такого скла не можна здійснити, і потрібна повна заміна лобового скла.

Ціна на ремонт автоскла

Ремонт сколів

Ремонт різних сколів

від 500 грн скол

Замовити

Ремонт тріщин

Ремонт тріщин на склі авто

від 50 грн/1см

Замовити
Повідомлення надіслано!

Будь-якому автовласникові хочеться бачити власну машину в ідеальному стані, але навіть у разі обережної експлуатації ніхто не застрахований від пошкоджень. Серед поширених проблем – сколи та тріщини на лобовому склі, які погіршують естетику авто, роблять подорожі на машині некомфортними та навіть небезпечними. Найкраще, що може зробити автомобіліст, виявивши порушення цілісності скляного покриття, – звернутися в СТО та замовити ремонт. Якщо є можливість відновити поверхню, фахівці нашого автосервісу це зроблять в найкоротші терміни й за розумною ціною.

Ми виконуємо ремонт лобового скла у Львові будь-якого ступеня складності, використовуючи якісні матеріали та найновіші технології. Ретельна діагностика дозволяє об’єктивно оцінити серйозність ушкодження та запропонувати найефективніший спосіб його усунення.

Основні причини появи тріщин, сколів на лобовому склі

Необхідність звернення до фахівців для ремонту сколів чи тріщин може виникнути в будь-який момент. Найчастіше автоскло пошкоджується:

 • через різницю температур – якщо крижана вода контактує з гарячою скляною поверхнею, провокуючи розтріскування від краю;
 • у разі наявності заводського браку або після невдалого виконання ремонтних робіт, що призводить до руйнування скляного покриття;
 • внаслідок деформації рами, обумовленої корозійним впливом, природним зносом або надмірним навантаженням;
 • в результаті попадання авто в дорожньо-транспортну пригоду. Незалежно від того, хто є винуватцем аварії, автовласникові доведеться замовляти ремонт сколів у Львові, і найкращим рішенням буде скористатися послугами нашого сервісу;
 • через потрапляння каміння від машин, що переміщуються попереду (іноді частинки дорожнього покриття потрапляють з-під коліс власного авто).

У деяких випадках відновити скло автомобіля неможливо, і потрібна його заміна:

 • якщо порушено більше однієї крайки скла;
 • у разі наскрізного пошкодження;
 • коли зачіпається значна частина оглядової області, тобто водій не може бачити, що відбувається на дорозі.

💎 Чи можна відремонтувати сколи на склі у Анна Комплекс?

Звичайно. Навіть якщо пошкодження малопомітне, воно може почати тріщини на автомобільному склі. Своєчасний ремонт сколів може зберегти ваш бюджет.

💰 Які технології ви використовуєте у роботі?

Ми використовуємо американські технології та інструмент для ремонту скла.

🍀 Скільки часу займає ремонт скла?

Завдяки високому професіоналізму наших майстрів, ремонт автоскла виконується від 30 хвилин в залежності від складності роботи і обходиться дешевше за його заміну.

💎 Яка ціна на послуги ремонту скла?

АННА Автоскло® завжди намагається відремонтувати скло, якщо це можливо, і зберегти гроші клієнта. Якщо скол не придатний для ремонту, то ми не будемо витрачати час і гроші клієнта на такий ремонт.

Наші переваги

Технології

Наша компанія використовує в роботі лише запатентовані технології ремонту провідних представників галузі, які недоступні для більшості конкуруючих фірм.

Час

Використання інноваційної технології ремонту, дозволяє здійснити процедуру ремонту автоскла від 30 хвилин. Крім того, це значно дешевше, ніж замінити його повністю

Вартість

Компанія Anna Avtosklo проводить якісний та професійний ремонт скла у всіх можливих випадках. Якщо скол не можна усунути, ми порекомендуємо заміну скла та встановимо його в точно обумовлені терміни.

Безпека

Якщо скло підлягає ремонту, його міцність та стійкість можна відновити. Наша компанія надає професійний сервіс з відновлення автоскла різноманітної складності.

Корисні статті

«Ми заклали у філософію компанії «Анна» важливі цінності і це поза конкуренцією»

Тріснуло скло в автомобілі?  В  жвавому ритмі життя, часу на вирішення проблеми зовсім не багато. Хт...

Чим очистити скло після тонування

Зміст: 1) Що таке клей від плівки 2) Інструкція як зняти клей від тонування зі скла 3) Мильний ...

Як клеїти тонування на скло

Зміст: 1) Як затонувати скло автомобіля плівкою 2) Якою плівкою тонувати авто? 3) Як вирізати ...


Важливість швидкого виконання ремонтних робіт

Сучасні технології забезпечують можливість відновити скляну поверхню повністю, але є одна важлива умова - в тріщину або відкол не повинні потрапити бруд або пил. Запобігтти забрудненню можна за допомогою скотчу, після чого необхідно якомога швидше передати машину експертам з ремонтних робіт. Відкладати реставрацію недоцільно, оскільки:

 • тріщини швидко розповзаються та обмежують видимість дороги для водія, що підвищує ймовірність потрапляння в аварійну ситуацію;
 • є ймовірність утворення «шрамів» на скляній поверхні через наліт, що накопичується;
 • через посилення проблеми доведеться повністю міняти лобове скло, що обійдеться набагато дорожче.

Реставраційний процес займе набагато менше часу, ніж встановлення нового автоскла, тому вам не доведеться відчувати дискомфорт від неможливості переміщення на персональному автотранспорті.

Ремонт тріщин лобового скла у Львові

АННА Автоскло пропонує автомобілістам відновлення цілісності автоскла за допомогою інноваційної американської технології. Ремонт тріщин лобового скла у Львові у нас має декілька важливих переваг:

 • вдається позбутися від досить глибоких пошкоджень;
 • не залишається ніяких слідів реставрації;
 • весь процес займає від 30 хвилин в залежності від пошкоджень;
 • нема потреби в попередньому демонтажі лобового скла;
 • можна позбавлятися від відколів та тріщин як на зовнішній, так і на внутрішній стороні.

Вартість ремонту у разі зверненні в наш автосервіс буде помірною, а якість виконаних робіт - гарантовано високою. Переглянути прайс можна на сайті, а підсумкова сума розраховується після проведення діагностики авто. Ціна буде залежати від серйозності пошкодження й складності ремонту. Отримати детальну інформацію ви можете у нашого менеджера в телефонному режимі або особисто.


пн-пн9:00-18:00;
сб9:00-14:00

пн-пн9:00-18:00;
сб9:00-14:00


Зворотній зв'язок