+38 (032) 223-20-22; +38 (098) 644-22-22;
м. Львів, вул Стрийська 338
пн-пн 9:00-18:00; сб 9:00-14:00

Ремонт сколів та тріщин

Поїздка по наших дорогах піддає автовласника щохвилинної небезпеки одержати удар каменем у лобове скло. Тільки що Ви насолоджувалися принадністю їзди, мить – настрій зіпсований повністю. Тріщина на склі звичайно асоціюється із преспективою вкладення грошей і часу в заміну скла.

Але не поспішаєте! Автокомплекс “АННА” пропонує Вам унікальну технологію розробленою фахівцями з США, що дозволяє автовласникам уникнути цих неприємностей, усунути будь-яке ушкодження, без демонтажу скла з автомобіля. За допомогою пропонованої технології можна ремонтувати тріщини й cколи будь-якої конфігурації, розташовані на лобовій зовнішній або внутрішній частині скла. Ремонт займає від 30 хвилин до 1,5 годин.

З урахуванням вартості скла, для іномарок рентабельним буде ремонт тріщини  15-30 см, а також відколів різних типів. Для власників же вітчизняних автомобілів рентабільним буде ремонт сколовши до 3-х см і лінійних тріщин 10-15 см . Тріщина після ремонту буде практично непомітна, якщо в неї не потрапив бруд. Тому постарайтеся відразу ж захистити місце ушкодження від вологи й бруду, заклеїв його скотчем.

Технология ремонту.

  • Кожен кінець тріщини засверлюється бормашиною, щоб зупинити її розвиток. Потім, ушкодження ретельно очищається, знежирюється спеціальним складом.
  • На скло встановлюється інжектор, у нього заливається прозорий полімер, що склеює, після чого під тиском полімер проникає в тріщину (cкол), заповнюючи весь його простір.
  • Після заповнення ушкодження полімером, на тріщину викладаються прозорі пластини, що не дають випливати складу з капілярів.
  • Переконавшись, що тріщина заповнена повністю, знімається інжектор і проблемне місце опромінюється ультрафіолетовою лампою.
  • Через 15 хвилин полімер затвердіває. Пластини знімаються, поверхню де проходив ремонт, очищають від надлишків полімеру.