м. Львів, вул Стрийська 338
пн-пт 10:00-18:00; сб 10:00-15:00

Ремонт сколів та тріщин

Ремонт сколів та тріщин

Майстри вибирають технологію ремонту автомобільного скла з урахуванням характеру пошкодження. Щоб позбавитися ледь помітних подряпин, скло полірують. Якщо були виявлені суттєві сколи та тріщини, необхідно проводити цілий комплекс процедур для їх усунення.

КРОК 1

Підготовка транспортного засобу: огляд дефектів, оцінка майбутніх завдань, очищення скла та виявлених тріщин від бруду та пилу.

КРОК 2

Свердління пошкоджених зон із видаленням залишків уламків. Монтаж мосту із захисною колбою над просвердленою ділянкою.

КРОК 3

За допомогою вакууму висмоктується повітря із тріщини на поверхні скла з метою заповнення її полімером.

КРОК 4

Пошкоджена ділянка закривається світло пропускною плівкою, а потім це місце опромінюється ультрафіолетом, що дозволяє затвердіти полімеру.

КРОК 5

Зняття світло пропускної плівки та усунення залишків засохлого полімеру.

КРОК 6

Полірування зони, де було відремонтовано тріщину (скол), нанесення захисного покриття.

Які ушкодження ми ремонтуємо

Мікропошкодження

Дефекти, що утворилися внаслідок пошкодження скла дрібним камінням, потертості на шибках від піску та інших частинок, що утворюються під двірниками. Внаслідок цього на склі з'являються дрібні подряпини, потертості, тріщини, що призводить до погіршення огляду та видимості дороги водієм.

Скол на лобовому автосклі

Сколи на склінні з'являються внаслідок контакту з гравієм, дрібним камінням та іншими сторонніми об'єктами. Навіть якщо спочатку дефект непомітний, він може стати причиною появи тріщини на склі автомобіля. Щоб зберегти бюджет, варто розпочати своєчасний ремонт пошкодження.

Тріщина на лобовому склі

Причинами виникнення тріщин лобового скла можуть стати температурні перепади, коли в зимовий період салон різко нагрівають зсередини. Також такі дефекти виникають через конструктивні особливості транспортного засобу в ділянках підігріву очисників скла. Найбільш поширеною причиною є скол на склі.

Розгалужена тріщина (павутинка)

Це найбільш трудомісткий процес ремонту, що передбачає початкову зупинку розповсюдження тріщин та максимально якісний ремонт початкової зони пошкодження. У деяких ситуаціях ремонт такого скла не можна здійснити, і потрібна повна заміна лобового скла.

Ціна на ремонт автоскла

Ремонт сколів

Ремонт різних сколів

від 250 грн

Замовити

Ремонт тріщин

Ремонт тріщин на склі авто

від 25 грн/1см

Замовити
Повідомлення надіслано!

Будь-якому автовласникові хочеться бачити власну машину в ідеальному стані, але навіть у разі обережної експлуатації ніхто не застрахований від пошкоджень. Серед поширених проблем – сколи та тріщини на лобовому склі, які погіршують естетику авто, роблять подорожі на машині некомфортними та навіть небезпечними. Найкраще, що може зробити автомобіліст, виявивши порушення цілісності скляного покриття, – звернутися в СТО та замовити ремонт. Якщо є можливість відновити поверхню, фахівці нашого автосервісу це зроблять в найкоротші терміни й за розумною ціною.

Ми виконуємо ремонт лобового скла у Львові будь-якого ступеня складності, використовуючи якісні матеріали та найновіші технології. Ретельна діагностика дозволяє об'єктивно оцінити серйозність ушкодження та запропонувати найефективніший спосіб його усунення.

Основні причини появи тріщин, сколів на лобовому склі

Необхідність звернення до фахівців для ремонту сколів чи тріщин може виникнути в будь-який момент. Найчастіше автоскло пошкоджується:

 • через різницю температур – якщо крижана вода контактує з гарячою скляною поверхнею, провокуючи розтріскування від краю;
 • у разі наявності заводського браку або після невдалого виконання ремонт робіт, що призводить до руйнування скляного покриття;
 • внаслідок деформації рами, обумовленої корозійним впливом, природним зносом або надмірним навантаженням;
 • в результаті попадання авто в дорожньо-транспортну пригоду. Незалежно від того, хто є винуватцем аварії, автовласникові доведеться замовляти ремонт сколів у Львові, і найкращим рішенням буде скористатися послугами нашого автокомплексу;
 • через потрапляння каміння від машин, що переміщуються попереду (іноді частинки дорожнього покриття потрапляють з-під коліс власного авто).

У деяких випадках відновити скло автомобіля неможливо, і потрібна його заміна:

 • у разі наявності вбудованих пристроїв, наприклад, датчиків погоди, моніторів або елементів нагрівання;
 • якщо порушено більше однієї крайки скла;
 • у разі наскрізного пошкодження;
 • коли зачіпається значна частина оглядової області, тобто водій не може бачити, що відбувається на дорозі.

💎 Чи можна відремонтувати сколи на склі у Анна Комплекс?

Звичайно. Навіть якщо пошкодження малопомітне, воно може почати тріщини на автомобільному склі. Своєчасний ремонт сколів може зберегти ваш бюджет.

💰 Які технології ви використовуєте у роботі?

Ми є підрозділом Belron® Group і використовуємо запатентовані технології, недоступні для більшості конкурентів.

🍀 Скільки часу займає ремонт скла?

Завдяки використанню фірмової технології Glass Medic® ремонт автоскла виконується за 30 хвилин і обходиться дешевше за його заміну.

💎 Яка ціна на послуги ремонту скла?

Anna Avtosklo® завжди намагається відремонтувати скло, якщо це можливо, і зберегти гроші клієнта. Якщо скол не придатний для ремонту, то ми намагатимемося замінити автоскло за 1 годину в заздалегідь призначений день.

Наші переваги

Технології

Наша компанія використовує в роботі лише запатентовані технології ремонту провідних представників галузі, які недоступні для більшості конкуруючих фірм.

Час

Використання інноваційної технології ремонту, дозволяє здійснити процедуру ремонту автоскла лише за 30 хвилин. Крім того, це значно дешевше, ніж замінити його повністю.

Вартість

Компанія Anna Avtosklo проводить якісний та професійний ремонт скла у всіх можливих випадках. Якщо скол не можна усунути, ми зробимо заміну скла всього за 1 годину в точно обумовлені терміни.

Безпека

Якщо скло підлягає ремонту, його міцність та стійкість можна відновити на 100%. Наша компанія надає професійний сервіс з відновлення автоскла різноманітної складності та гарантує найвищу якість виконаної роботи.

Корисні статті

Яке тонування скла дозволено для автомобіля

Зміст: 1) Яке тонування скла дозволено: переваги та недоліки 2) Які норми тонування скла в авт...

Як правильно ремонтувати лобове скло

Зміст: 1) Як правильно ремонтувати та міняти лобове скло 2) Коли потрібно міняти лобове скло? ...

Як зняти тонування зі скла авто

Зміст: 1) Як зняти тонування зі скла авто 2) Як зняти тонування? 3) Навіщо тонувати скло в а...


Важливість швидкого виконання ремонтних робіт

Сучасні технології забезпечують можливість відновити скляну поверхню повністю, але є одна важлива умова - в тріщину або відкол не повинні потрапити бруд або пил. Запобігтти забрудненню можна за допомогою скотчу, після чого необхідно якомога швидше передати машину експертам з ремонтних робіт. Відкладати реставрацію недоцільно, оскільки:

 • тріщини швидко розповзаються та обмежують видимість дороги для водія, що підвищує ймовірність потрапляння в аварійну ситуацію;
 • є ймовірність утворення «шрамів» на скляній поверхні через наліт, що накопичується;
 • через посилення проблеми доведеться повністю міняти лобове скло, що обійдеться набагато дорожче.

Скористатися послугою рентабельно за наявності відколів чи тріщин розміром 15-30 см (якщо у вас іномарка) або 3-15 см (якщо машина вітчизняного виробництва). Реставраційний процес займе набагато менше часу, ніж встановлення нового автоскла, тому вам не доведеться відчувати дискомфорт від неможливості переміщення на персональному автотранспорті.

Ремонт тріщин лобового скла у Львові

АННА Автоскло пропонує автомобілістам відновлення цілісності автоскла за допомогою інноваційної американської технології. Ремонт тріщин лобового скла у Львові у нас має декілька важливих переваг:

 • вдається позбутися від досить глибоких пошкоджень;
 • не залишається ніяких слідів реставрації;
 • весь процес займає від 30 до 90 хвилин;
 • нема потреби в попередньому демонтажі лобового скла;
 • можна позбавлятися від відколів та тріщин як на зовнішній, так і на внутрішній стороні.

Вартість ремонту у разі зверненні в наш автосервіс буде помірною, а якість виконаних робіт - гарантовано високою. Переглянути прайс можна на сайті, а підсумкова сума розраховується після проведення діагностики авто. Ціна буде залежати від серйозності пошкодження й складності ремонту. Отримати детальну інформацію ви можете у нашого менеджера в телефонному режимі або особисто.


пн-пн9:00-18:00;
сб9:00-14:00

пн-пн9:00-18:00;
сб9:00-14:00


Зворотній зв'язок