м. Львів, вул Стрийська 338
Пн-Пт 9:00-18:00; Сб 9:00-14:00

Атермальна плівка для авто

Поряд із традиційним тонуванням популярними серед українських автомобілістів стали атермальні плівки. Їхнім головним завданням є захист салону від сонячних променів та підтримання оптимального мікроклімату. Після обклеювання скла можна мінімізувати застосування кондиціонера без зниження комфортності поїздок для водія та пасажирів. Існують різні атермальні плівки для тонування авто, і автомобілістам важливо знати їх особливості, щоб підібрати найбільш підходяще покриття. Не менше значення має правильна фіксація матеріалу.

Що таке атермальне тонування для авто

У складі таких плівок присутні особливим чином оброблені полімери, які наносяться шарами, причому кожним має металеве або керамічне напилення. Завдяки інноваційній технології виробництва вдається досягти поєднання слабкої теплопровідності, стійкості до інфрачервоних променів, а також високої прозорості. Атермальна плівка для автомобіля дозволяє забезпечити встановлені законом показники світлопропускання переднього, заднього та бокового скла. Фактично світло всередину автомобіля проникає, але немає теплового та ультрафіолетового впливу. У найкращих різновидів плівок показник затримки тепла сягає 90-100%.

З іншого боку, щоб досягти ідеального захисту від УФ-променів, необхідно провести установку у певній послідовності та з дотриманням технологічних нюансів. Тому такі плівки не рекомендується клеїти самостійно. краще звернутися до професіоналів, які давно та успішно працюють з подібними покриттями, відповідно, зможуть все зробити без помилок. Якщо ж розглядаєте варіант самостійної фіксації, враховуйте, що атермальне покриття товщі звичайного, тому на етапі формування потрібно бути гранично уважними.

Плюси та мінуси атермальної плівки

Перевагами такого тонувального матеріалу є:

  • ефективний захист від негативного впливу сонячних променів;
  • зниження температури в салоні в літню спеку;
  • створення сприятливих умов для тривалих поїздок у теплу пору року, у тому числі для подорожей з дітьми;
  • зменшення витрати пального на забезпечення роботи системи кліматичного контролю;
  • візуальне перетворення при виборі кольорової плівки (найкраще вибирати покриття з синім відтінком – так очі будуть менше втомлюватися).

Є недоліки, про які також потрібно пам’ятати:

  • вартість тонування при використанні подібних плівок досить висока;
  • не рекомендується застосовувати полімерне покриття в регіонах з нестабільними кліматичними умовами через його чутливість до температурних перепадів;
  • атермальна плівка для тонування авто не відрізняється пластичністю, тому без вузькоспеціалізованих знань правильно приклеїти її буде складно.

Які бувають види атермальних плівок?

У розпорядженні автолюбителів є кілька видів тонувальних покриттів з посиленим захистом від інфрачервоного та ультрафіолетового опромінення:

  • спатерні – відрізняються підвищеною стійкістю до зносу, відбивають до 100% сонячних променів;
  • металізовані – радують прийнятною ціною, нейтралізують до 50-60% негативного опромінення;
  • комбіновані – поєднують властивості спатерних і металізованих, відрізняються максимальною ефективністю, але коштують дорожче за інших.

Підбираючи матеріал для тонування, потрібно враховувати не лише вид плівки, але також бренд та країну виробництва.

Як клеїти прозору атермальну плівку

Зважаючи на підвищену складність у домашніх умовах, впоратися з обклеюванням скла атермальною плівкою майже неможливо, принаймні, якщо хочете, щоб робота була проведена якісно. Немає сенсу ризикувати, набуваючи дорогого покриття, яке стане непридатним через помилки, скоєні на етапі установки. Іншими важливими умовами успішного обклеювання є:

  • ретельна підготовка поверхні;
  • дотримання техніки безпеки;
  • виконання дій у правильній технологічній послідовності;
  • організація процесу в приміщенні з температурою повітря не нижче +20 градусів за Цельсієм.

Етапи тонування скла атермальною плівкою

Професіонали приклеюють плівку таким чином:

  1. Проводять обробку скла знежирюючими речовинами.
  2. Виконують точний розкрій плівки.
  3. Розміщують матеріал по поверхні.
  4. Проводять теплове формування промисловим феном.
  5. Розгладжують складки.
  6. Здійснюють обклеювання салону.
  7. Ретельно обробляють краї.

Після завершення робіт потрібно буде почекати ще 3-10 днів, щоб покриття остаточно висохло.


Зворотній зв'язок