м. Львів, вул Стрийська 338
Пн-Пт 9:00-18:00; Сб 9:00-14:00

Про компанію

hepic02

Приватне підприємство «Анна» надає послуги з встановлення, заміни, ремонту та тонування автомобільного скла. Наша компанія працює у Львові з 1998 року. За свою 20-річну історію ми зуміли отримати колосальний досвід, створити стабільну команду фахівців із бездоганною практикою, що дає нам право зайняти лідерську позицію на ринку України в галузі обслуговування автовласників.

Партнерство компанії  «Анна» із найкращими світовими виробниками автоскла  перевірене часом та позитивними відгуками клієнтів. Ми співпрацюємо із законодавцями моди автомобільного скла: Sekurit Saint-Gobain, AGC Glass, Guardian, Pilkington, Fuyao, XYG, Benson та іншими відомими брендами. Це дає нам змогу задовільнити запити власників усіх легкових автомобілів, на весь модельний ряд, беручи до уваги пропозиції  різного цінового сегменту. У разі тріщини чи осколу від камінця на вітровому склі, наші фахівці допоможуть вам усунути пошкодження без заміни скла. Технічний ресурс та фаховий потенціал компанії дозволяє одночасно обслуговувати кілька автомобілів, тому вам не доведеться довго очікувати на результат.

У філософію нашої компанії закладено цінність: забезпечити максимальний комфорт клієнтам. Для команди ПП «Анна» кожне звернення є цінним, тому можете бути певними, що ми знайдемо оптимальну пропозицію автоскла саме для вас. Наші працівники оперативно відреагують на звернення, менеджери нададуть вичерпну консультацію, майстри філігранно виконають роботу і клієнт отримає гарантію. Ви завжди маєте можливість зачекати на свій автомобіль у салоні «Анни». Кава, доступ до інтернету, зручна зала для гостей із можливістю попрацювати з ноутбуком у тихому місці – все це ми забезпечуємо з турботою про клієнтів. Також власник може залишити своє авто у нас в салоні. Машина цей час перебуватиме у безпеці і чекатиме на свого господаря на закритій території автокомплексу.

  Львів, ПП «Анна» 

Вул. Стрийська, 338                                             +38 (098)644 77 22

  Працюємо:                                                          +38(098)644 22 22

Пн-Пт 9.00-18.00                                                   +38 (068)644 33 33

Сб 9.00-14.00                                                          +38 (032)227 08 76