м. Львів, вул Стрийська 338
Пн-Пт 9:00-18:00; Сб 9:00-14:00

Про компанію

hepic02

Основнвним напрямком діяльності нашої компанії є роздрібна торгівля та встановлення автомобільного скла для всіх типів і марок автомобілів, а саме вітрове, заднє, бокове і кузовне скло, а також ущільнювачі та високоякісні витратні матеріали для монтажу скла.

В процесі багаторічної діяльності ми зупинили свій вибір на співпраці з такими відомими європейськими виробниками скла як Pilkington (Великобританія), Sekurit Saint-Gobain (Франція), Gvardian (Іспанія), NordGlass (Польща) і інші, також AGS (Японський концерн), а серед українських виробників ми надали перевагу заводу ORION-GLASS.

Використовуючи продукцію вже згаданих торгових марок ми пропонуємо великий товарний асортимент, якісно та оперативно здійснюємо заміну автоскла, тим самим задовільняємо потреби найвибагливіших власників автомобілів.

Пріоритетом для нашої компанії є надання високоякісних послуг. А це означає, що клієнти Автоскла АННА можуть очікувати виняткового рівня сервісу при обслуговуванні та максимального комфорту під час очікування свого автомобіля в нас на фірмі. Досягнуте нами стало можливим завдяки постійному покращенню процесу, інструментів та матеріалів, які ми використовуємо, а також досвіду понад 20 років.

Ми якісно та швидко виконаємо монтаж та демонтаж вітрового, бокового, заднього та кузовного скла.
Професійно підберемо саме таке скло, яким комплектований ваш автомобіль.
У разі тріщини чи осколу від камінця на вітровому склі, наші фахівці допоможуть вам усунути пошкодження.
Зверніться на Автоскло Анна у м. Львів за адресою вул. Стрийська, 338.

Адже заміна і ремонт автомобільного скла повинні здійснювати професіонали!