+38 (032) 223-20-22 Замовити дзвінок

Графік роботи:
пн-пн 9:00 - 18:00
сб 9:00 - 14:00

Як нас знайти:
м. Львів, вул Стрийська 388

+38 (032) 223-20-22

Автокомплекс "Анна" працює на ринку України з 1998 року.

Основнвним напрямком діяльності нашої компанії є гуртова та роздрібна торгівля автомобільним склом для всіх типів і марок автомобілів, включаючи вітрове, заднє, бокове і кузовне скло, а також ущільнювачі та витратні матеріали для монтажу скла.

В процесі багаторічної, кропіткої роботи та багатьох спроб ми зупинили свій вибір на співпраці з такими відомими виробниками скла як Pilkington (Великобританія), Sekurit Saint-Gobain, JAAN (Польша) - торгова марка "Nordglass", завдяки використанню продукції цих торгових марок ми задовільняємо потреби власників практично всіх марок автомобілів.

Пріоритетом для компанії є надання клієнтам якісних послуг: ремонт, заменалобового скла і будь-якого іншого автоскла, що стало непридатним. Це означає, що клієнти можуть очікувати виняткового рівня сервісу. Досягнуте нами стало можливим завдяки постійно покращенню процесу, інструментів і матеріалів, які ми використовуємо більше 15 років. Автоскло є одним з найбільш тендітних кузовних елементів і пошкоджується з різних причин досить часто.

Ми проводимо всі роботи оперативно, пропонуючи своїм клієнтам оптимальне поєднання якості і ціни.

Ремонт і установка лобових стекол здійснюється на автомобілі всіх існуючих марок. Причому ми підберемо виріб, який буде ідеально підходити до моделі і конкретної модифікації авто.

Заміна лобового скла автомобіля не складе труднощів для наших фахівців.

Ми використовуємо оригінальні автомобільні скла, з конвеєрів офіційних постачальників стекол як для іномарок, так і для вітчизняних автомобілів. Якщо вам знадобилася заміна лобового скла, зверніться в центри Анна у м Львів за адресою Стрийська 388. Заміна автомобільного скла і їх ремонт повинні здійснюватися професіоналами.

Ми завжди раді допомогти Вам, якщо:

Ми відремонтуємо або замінимо скло Вашого автомобіля БЕЗКОШТОВНО, якщо Ваш діючий поліс КАСКО покриває пошкодження автомобільних стекол.

Ремонт автомобільних стекол в Анні - це незмінно висока якість, інноваційні технології та безпрецедентні гарантії.

Вітрові

Бокові

Задні

Кузовні бусів

Ущільнювачі

Склоочисники